Dokonałeś wcześniejszej spłaty kredytu?

Możesz liczyć na zwrot pieniędzy!!!

Jeśli spłaciłeś kredyt lub pożyczkę przed czasem, a bank pobrał prowizję, ubezpieczenie, opłatę administracyjną za cały okres kredytowania, masz prawo ubiegać się o zwrot nadpłaconej prowizji. Pierwszym krokiem przy odzyskiwaniu prowizji jest złożenie wniosku do banku z prośbą o zwrot poniesionych kosztów, jednak praktyka pokazuje, że zwykle nie przynosi to zamierzonego efektu. Banki często nawet nie informują klientów o możliwości ubiegania się o zwrot poniesionych kosztów. Zatem wychodzimy naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Z nami w prosty i szybki sposób odzyskasz zwrot kosztów kredytu lub pożyczki. Wszystkie formalności załatwisz drogą elektroniczną, nawet bez wychodzenia z domu.

Jeśli chcesz skutecznie odzyskać prowizje od banku skontaktuj się z nami np. poprzez formularz zgłoszeniowy lub telefonicznie. Nasi specjaliści bardzo szybko odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i poproszą o przesłanie potrzebnych dokumentów do analizy. Ponadto w przypadku braku posiadania dokumentów nasza kancelaria może pomóc je odzyskać. Po analizie sprawy przez naszych specjalistów proponujemy najwłaściwszą dla Ciebie formę współpracy. Po zawarciu umowy pozostaje tylko czekać na zwrot prowizji od banku. Wszystkie formalności związane ze zwrotem kosztów kredytu lub pożyczki możesz załatwić bez wychodzenia z domu, bez zbędnych formalności.

Wypełnij poniższą ankietę! Nasi specjaliści przeanalizują Twoje odpowiedzi i skontaktują się w ciągu 24 h,
by powiedzieć jak możesz odzyskać swoje pieniądze!

1. Spłaciłeś kredyt przed terminem zawartym w umowie, refinansowałeś lub dokonałeś jego konsolidacji?

2. Umowę kredytu zawarłeś po 18 grudnia 2011?

3. Wartość Twojego zobowiązania nie przekraczała 255 550zł ?

4. Bank pobrał od Ciebie prowizję za cały okres kredytowania tj. ( Opłatę administracyjną, opłatę ubezpieczeniową) ?

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Prawna „CERTUS” D. Bielski sp.k., ul. Skwierzyńska 28/1A, 53-522 Wrocław, e-mail: sekretariat@kancelaria-certus.pl. Dane przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b RODO - w celu wykonania umowy o udzielenie pomocy prawnej lub podjęcia działań na żądanie osobny, której dane dotyczą przed jej zawarciem oraz na podstawie art. 6 ust. 1 lit. e oraz art. 9 ust. 2 pkt. g RODO w celu wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym w postaci udzielenia pomocy prawnej. Podanie danych jest dobrowolne, z tym, że odmowa ich podania może utrudnić albo uniemożliwić należytą pomoc prawną oraz nawiązania kontaktu.  Dane przetwarzane będą przez okres niezbędny dla prawidłowego wykonania zlecenia, chyba że przepisy prawa będą zobowiązywać do dłuższego przetwarzania danych lub będą one przechowywane na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa. Przysługuje prawo dostępu do danych osobowych, wniesienia sprzeciwu, żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych lub usunięcia ich oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Odbiorcami danych mogą być podmioty świadczące usługi teleinformatyczne, firmy, które zapewniają wsparcie oraz działanie narzędzi i systemów informatycznych.